KRESLENÝ HUMOR

autoportret podpis

Kresleným humorem se zabývám od roku 1988, v době kdy jsem byl na povinné základní vojenské službě na letišti v Pardubicích. Tam moje první vtipy a povídky uveřejnily vojenské letecké noviny Vítězná křídla.
Po návratu do civilu, jsem začal spolupracovat s nově vzniklým humoristickým časopisem TRNKY-BRNKY se sídlem ve Vizovicích.
Svými kresbami a povídkami přispívám také do mnoha dalších novin a časopisů.

KRESLÍŘSKÁ SHOW

KRESLÍŘSKÁ SHOW

POZVĚTE SI KARIKATURISTY

Kreslířská show – malování karikatur, malování na tělo na akcích. Poslední dobou stále žádanější zábava a originální program, karikaturisté na firemní event, večírcích, rodiných a narozeninových oslavách, svatbách, svátcích kamarádů, hudebních festivalech, dětských dnech, firemních večírcích… ČESKOMORAVSKÁ KARIKATURA je spolek kreslířů a karikaturistů, kteří udělají zábavu na kterou hned tak nezapomenete a zůčastnění si odnesou z akce velice hodnotný dárek.

HUMORNÝ OBRÁZEK

HUMORNÝ OBRÁZEK

Originální obrázek KRESLENÝ VTIP NA ZAKÁZKU s cejchem kreslíře: ®Ivan Křemeček TRNKY-BRNKY. Namaluji Vám jakýkoliv vtip dle vašich představ. Originální dárek k svátku, či narozeninám.

Navrhněte kreslený vtip v kterém se obdarovaný pozná, připomeňte mu jeho životní epizodku, srandovní příběh, který si během oslavy znovu připomenete!